В А Ж Л И В О
Зміни в правилах перетину державного кордону
Від сьогодні 05.08 особи, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну, підлягають самоізоляції. Це стосується громадян України, котрі НЕ мають:
- документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифікату, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19;
- виданого в установленому МОЗ порядку документу, що підтверджує отримання однієї дози вакцини від COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетинанням державного кордону не застосовується або припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину державного кордону.

Строк самоізоляції становить 10 днів для осіб, які здійснили перетин державного кордону або контрольних пунктів в’їзду-виїзду, та розпочинається через 72 години з моменту перетину.
Інші статті
Замовлення туру
Подаруйте собі незабутній відпочинок
разом з компанією "Захотіли-Полетіли"
Close
Зв'яжіться з нами
Напишіть у будь-який з месенджерів
Telegram
Viber
Phone