moc.liamg%40ylitelopylitohaz+380 (96) 549 39 92+380 (63) 193 33 29

Адреса офісу:м. Львіввул. Модеста Менцинського, 7

КРАЇНА ГІР І МОРЯ... МОЯ ЧОРНОГОРІЯ

Illustration

Тривалість туру

8 днів

Illustration

Дати

Червень - 18.06, 25.06Липень - 06.07, 15.07, 24.07Серпень - 02.08, 11.08, 20.08, 29.08

Illustration

Вартість туру

Червень - 238€*Липень - 248€*Серпень - 258€**Додатково оплачується депозит - 33€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується

Heading photo

ДЕНЬ 1

07:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
08:00 - виїзд групи із м. Львова.

Підсадка по маршруту: Стрий, Мукачево, Берегове.
Перехід кордону.
Транзит по території Румунії та Сербії.
Нічний переїзд.

Heading photo

ДЕНЬ 2

Переїзд до Чорногорії.
Прибуття в регіон Будвайської Рив'єри – беззаперечно найвідоміший центр чорногорського туризму. Завдяки своїм чудовим піщаним та гальковим пляжам, прозорій, чистій морській блакиті, мальовничим гірським пейзажам та багатій екзотичній рослинності здобуває все більшу популярність у світі.

Поселення в готель.
Вільний час на морі.
Ніч в готелі.

Heading photo

ДЕНЬ 3

Сніданок.
Вільний день на морі.
У вільний час пропонуємо:
- екскурсію у Будву з відпочинком на пляжі біля острова Св. Стефана (20€).
- Пропонуємо відвідати «місто піратів - Ульцинь» (30€).
Ніч в готелі.

Heading photo

ДЕНЬ 4

Сніданок.
Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо відвідати:
- найпопулярнішу в Чорногорії екскурсію Боко-Которською затокою (45€ + вх. квиток).

Ніч в готелі.

Heading photo

ДЕНЬ 5

Сніданок.
Відпочинок на морі.

У вільний час пропонуємо:

- Екскурсію Скадарським озером (50€, обід входить у вартість) - найбільшим озером Балканського півострова.

- Пропонуємо відвідати екскурсію «Трішки історії та місцевого колориту» (35€). Цетіне - духовна та історична столиця Чорногорії. Невелике місто розташоване біля гірського масиву Ловчен. Продовжимо екскурсію завітавши в гірське село Негуши - рідне місце династії Петровичей, що правила в Чорногорії з 1696 по 1918 рік. Сьогодні село славиться добре збереженою традиційною архітектурою, своїми натуральними, екологічно чистими смаколиками, такими як пршут, домашній сир і неповторна медовуха та ракия. І на завершення…Проїдемось «сходами Каттаро» - по унікальній дорозі з серпантину в 25 поворотів, звідки відкриваються фантастичні види.

Ніч в готелі.

Heading photo

ДЕНЬ 6

Сніданок.Вільний день на морі.У вільний час пропонуємо: - Пропонуємо відчути справжній дух та колорит Чорногорії - «Гранд-Каньйони Чорногорії» (55€). Тут Ви відкриєте для себе глибокі ущелини, одна з яких (каньйон р.Тара) є найглибшою в Європі, чаруючі вершини гір і кришталеву чистоту озер. Поїздка буде проходити вздовж каньйону р. Морача, де передбачено відвідування православного монастиря Морача. Наступна зупинка буде на мосту Джурджевича над каньйоном р. Тара, де передбачена фотопауза. Потім поїздка продовжиться в Жабляк, де Ви зможете відвідати національний парк Дурмітор та дивовижне Чорне озеро. - Екскурсію в місто Дубровник (50€, трансфер – 43€). Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Місто внесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини. - Екскурсія в столицю Албанії Тирану та стародавню Крую (48€). Тирана - це столиця і найбільше місто в Республіці Албанія, її культурний, економічний і політичний центр.  - Екскурсія починається з центральної площі під назвою Скандерберг. Круя - місто, зведене ще в середньовіччі на вершині гори Сари-Салтиков. Це місто було столицею національного героя Албанії Георгія Кастриоти, названого Скандербегом (тобто Олександром - на честь Олександра Македонського), який в середині 15 століття вперше в історії Албанії підняв над фортецею Круя прапор повстання проти османського панування, - червоне полотнище з чорним орлом, яке і до цього дня є національним прапором країни.
Ніч в готелі.

Heading photo

ДЕНЬ 7

Ранній сніданок. 
Виселення з готелю.
Вільний день на морі.
Нічний переїзд.

 

Heading photo

ДЕНЬ 8

Перетин кордону.
Можливість залишити групу: 
Мукачево, Стрий.
Вечірнє прибуття до Львова 
(орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

Illustration

У вартість входить:

● Проїзд автобусом єврокласу● Супровід керівником групи● Проживання по маршруту: готель 3*● Харчування - сніданки● Екскурсії згідно з програмою туру● Страхування

Illustration

У вартість туру не входить:

● Депозит - 33€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується● Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується● Проїзд в громадському транспорті● Факультативні екскурсії● Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти● Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)● City tax - 7€/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)● Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

Illustration

Додаткові послуги:

● місце від 1 до 12 - 12€

Image placeholder

Бронюваннятуру

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Невдовзі наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження бронювання .

Can't send form.

Please try again later.

Інші тури

Illustration

ВІЗЬМИ МЕНЕ ДО ГРЕЦІЇ(НА СНІДАНКАХ)

Тривалість: 10 днів / Вартість від 359€

Illustration

МОЄ УЛЮБЛЕНЕ МОРЕ В ГРЕЦІЇ

Тривалість 10 днів / від 411€

Illustration

JUST HVAR. ПРОСТО ХВАР» (7 НОЧЕЙ НА МОРІ В ХОРВАТІЇ)

Тривалість: 10 дні / Вартість від 385€