moc.liamg%40ylitelopylitohaz+380 (96) 549 39 92+380 (63) 193 33 29

Адреса офісу:м. Львіввул. площа Соборна, 12А, оф.26

Албанія - морська пригода

Illustration

Тривалість туру

8 днів

Illustration

Дати

Липень - 05.07, 19.07Серпень - 23.08

Illustration

Вартість туру

315€

Illustration

ДЕНЬ 1

06:30 - збір групи м. Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал.07:00 - виїзд зі Львова.
Можлива підсадка в Стрию, Сваляві та Мукачево.
Перетин кордону. Нічний переїзд.

ДЕНЬ 2

Прибуття в Албанію. 
Вільний час. Рекомендуємо екскурсію: 

 • Шкодер — ворота в Албанські Альпи 15€ дор./10€ діти до 12р.

  Недалеко від кордону з Чорногорією розташоване одне з найстаріших і найбільших албанських міст Шкодер – живописні «ворота до Албанських Альп» на злитті річок Буна і Дрин на південному березі Скадарського озера, яке тут називають озеро Шкодер. Над містом на скелястому пагорбі височіє фортеця-замок Розафа, а старовинний центр Шкодера – це надбання народів і культур, які від IV століття розбудовували місто: собор Святого Стефана з Туринською плащаницею, площа Матері Терези, Свинцева мечеть і турецький хамам, вузькі провулки з високими кам’яними огорожами-стінами і воротами в них, колоритні кафе й ресторани з національною кухнею та повсюдні велосипеди, через які Шкодер ще називають «містом велосипедистів». 

Поселення в готель. Ночівля.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на курорт Вльора. Поселення в готель після 14:00.
Базовий готель: Hotel Vlora International 5* (деталі про готель тут)
Відпочинок на морі.
Факультативно рекомендуємо:

 • Екскурсія на кораблику на півострів Карабурун 30€ дор./25€ діти до 12р.

  Вирушаємо в край кришталевої води та буйної зелені поміж Адріатичним та Іонічним морями – до Національного парку Карабурун-Сазані. Найбільший у Албанії острів, Сазані, раніше був військовою базою та лише нещодавно почав гостинно приймати своїх туристів. Іще одна морська мандрівка – і ми на півострові Карабурун. Відпочинок на недоторканому пляжі, скелясті береги, печери посеред бірюзової води та пейзажі, які хочеться зберегти в пам’яті. Застрибуйте на кораблик, ми відчалюємо!

Ночівля.

ДЕНЬ 4

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Факультативно рекомендуємо:

 • Відвідати м. Тирана та м. Дуррес 33€ дор./28€ діти до 12р.

  Портове і курортне місто Дуррес – одне з найстаріших в Албанії, ровесник стародавнього Рима. Тут досі зберігся римський амфітеатр із ІІ ст. н.е., де билися легіони Юлія Цезаря і Помпея, прикрашена красивою мозаїкою і фресками каплиця на його території, візантійський форум і ротонда, замок із V ст., фортифікаційні стіни і збудована колись венеційцями кругла вежа, а сьогодні – затишне молодіжне кафе, і споруджена в 1503 році на руїнах християнської базиліки мечеть Фатіх. Дуррес дивує й захоплює своїх гостей мощеними каменем вуличками, крислатими соснами й пальми, фонтанами на просторих площах, піщаними пляжами і кришталево чистою водою Адріатичного моря. 

 • Замок Скандербега в Круї 17€ дор./13€ діти до 12р.

  Невеличке містечко Круя поблизу столиці Тирани – середньовічна перлина в оточенні високих гір і символ нескореного духу албанського народу. Саме тут розпочиналася історія держави Арберії-Албанії ще 1190 року, а пізніше на скелястій вершині над містом легендарний Скандербег укріпив могутню фортецю, що витримала 25 років облоги: коли вже Балкани підкорилися туркам, Круя гордо стояла незавойована! Сьогодні в замку Скандербега – музей на його честь, відкритий з наказу диктатора Ходжі. Тут панує захоплива атмосфера з відлунням битв і перемог: кам’яні тунелі-вулички, низькі будинки під черепицею, православна церква, турецька лазня, фотогенічна панорама міста й моря і таємний хід, яким ще пролазив сам Скандербег! 

Повернення в готель. Ночівля.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 5

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Факультативно рекомендуємо: 

 • Гірокастра і джерело Блакитне Око 35€ дор./30€ діти до 12р. вхідні квитки у вартості

  Гірокастра – «Срібне місто», засноване колись греками, яких тут і сьогодні проживає найбільше у всій Албанії. Найбільше багатство Гірокастри – це добре збережені типові для Балкан будинки баштового типу 17-19 століття (турецькі кулє), під сірими сланцевими дахами, з білосніжними стінами і дерев’яними балконами-галереями. Мощені каменем вузькі вулички старого міста переносять в атмосферу Середньовіччя, автентичний побут мешканців, круті східці й спуски-підйоми з пристосованими до них будівлями, унікальна фортеця-корабель зі стрункою годинниковою вежею на вершині гори над містом – вишуканий архітектурний ансамбль міста просто зачаровує!

  А природне диво чекає за 15 км від Гірокастри – вертикальна карстова печера-озеро, що утворилася на річці Бистриці, бездонний вир із відтінками зеленого-блакитного-синього-фіолетового – це джерело Блакитне Око діаметром 6 м і досі нез’ясованою глибиною (дайвери пірнали тут на 45 м і дно не побачили!)

Повернення в готель. Ночівля.

ДЕНЬ 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Охрид 
Факультативно рекомендуємо: 

 • Непідвласний часу Охрид 13€ дор./8€ діти до 12р.

  Непідвласний часу Охрид – це і найглибше на Балканах озеро (до 300 м), кришталева прозорість якого сягає 20 метрів, та однойменне місто на його берегах із найстарішими на Балканах тисячолітніми православними храмами, старовинними будинками – пірамідами навпаки, вузенькими мощеними вуличками, затишною площею Старий базар, єдиним у країні давньогрецьким амфітеатром та величною фортецею болгарського володаря Самуїла, який після розгрому від київського князя Святослава Хороброго саме тут заснував свою державу. Озеро й місто Охрид занесені до Списку всесвітньої спадщини людства ЮНЕСКО, як дорогоцінні перлини, якими заманюють туристів численні сімейні крамнички цього містечка. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

 • Прогулянка на кораблику в Охриді 25€ дор./20€ діти до 12р.

  Прогулянка на кораблику в Охриді – це чудова нагода побачити з ракурсу «македонського моря» старовинне місто, фортецю царя Самуїла, монастир Святого Наума, вершечки охридських храмів, яких, кажуть є стільки, скільки днів у році. Тут прозора і до безмежжя синя гладь озера красується в обрамленні далеких гір, дрібні грайливі рибки плавають табунцями, свіжий вітер жене хвилі, які вихлюпуються на відшліфовану бруківку красивої набережної з пальмами, кущами лаванди і розмарину. Вдихни на повні груди свіжого бризу та аромати балканських рослин і загадай бажання охридській золотій рибці!

Переїзд в готель. Ночівля.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 7

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час
Факультативно рекомендуємо: 

 • Каньйон Матка 23€ дор./18€ діти до 12р. + вхідний квиток

  Поїдь на побачення із природою до надзвичайно фотогенічного каньйону Матка. Могутні високі скелі, що ніби ступають по водній гладі річки Тріски, як велетенські лапи дивовижних тварин, порослі чагарниками стрімкі урвища, різної довжини печери та бухти, серпанок туману поміж смарагдовими горами, середньовічні оборонні монастирі та церкви лише за кілька метрів від води, численні прогулянкові човники, свіже гірське повітря, бірюзова прозора вода – відчуття нірвани й катарсису гарантовано! Тривалість екскурсії – орієнтовно 2 год.

Збір групи. Повернення у Львів. Нічний переїзд

ДЕНЬ 8

Прибуття у Львів орієнтовно 20:00

Illustration
Illustration

У вартість входить:

● проїзд автобусом єврокласу;● проживання у готелях. Базовий готель на курорті Вльора - Hotel Vlora International **** - деталі про готелі● харчування - сніданки;● супровід керівника групи;● страхування.

Illustration

У вартість туру не входить:

● рекомендовані програми,● факультативні екскурсії, ● вхідні квитки;● особисті витрати;● курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);● при груповому бронюванні обов'язкова оплата оглядової екскурсії в Охриді та на каньйон Матка

Illustration

Додаткові послуги:

● місце в 2 - 3 ряді автобуса - 15€● місце в 4 - 6 ряді автобуса - 10€● одномісне розміщення в готелі - 160€● доплата за страхівку дор 66-80р. - 22€● додаткове місце в автобусі - 100€

Image placeholder

Бронюваннятуру

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Невдовзі наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження бронювання .

Can't send form.

Please try again later.

Інші тури

Illustration

УСМІХНИСЬ, МИ В МОНТЕНЕГРО

Тривалість: 5 днів / Вартість від 140€

Illustration

БУДВА - 8 ДНІВ СОНЦЯ

Тривалість 10 днів / від 274€

Illustration

50 ВІДТІНКІВ ЛІТА

Тривалість: 7 дні / Вартість від 225€