moc.liamg%40ylitelopylitohaz+380 (96) 549 39 92+380 (63) 193 33 29

Адреса офісу:м. Львіввул. площа Соборна, 12А, оф.26

Новий Рік на поромі: Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм

Illustration

Тривалість туру

7 днів

Illustration

Дати

28.12.2023
ВСІ МІСЦЯ ПРОДАНО

Illustration

Вартість туру

579€

Illustration

ДЕНЬ 1

06:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 - виїзд групи зі Львова.
Перетин кордону.
Переїзд до Любліна.
При швидкому перетині кордону факультативно пропонуємо:

 • Оглядова екскурсію по м. Люблін (15€)

  Місто, яке називають столицею східної Польщі. Люблін це місто натхнення, де усвідомлення історії надихає на майбутнє. Багата, семивікова історія Любліна, а також його розташування у багатокультурному середовищі зумовлюють його особливі якості. Це чарівне місце привертає до себе увагу унікальним кліматом, пишною архітектурою, незліченними пам'ятниками історії. Старовинні Краківські ворота, Костел братів Домініканців, стара Ратуша, Люблінський музей – весь історичний центр міста для вас. Чи не бажаєте трохи насолодитьсь містом?

Переїзд та поселення в готель.Ночівля.

ДЕНЬ 2

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Таллінна.
Оглядова екскурсія по місту Таллінн (у вартості туру).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Легенди і таємниці Старого міста - для дітей і дорослих (15€ + вх. квитки оплачуються додатково)

  Історія, фольклор і національні особливості Естонії на атмосферній містичній прогулянці. Ми заглянемо в одну з найстаріших діючих з 1422 року аптек (якщо це буде не вихідний у аптеки), помилуєтеся на сушених черв'ячків, жаб, їжачків і багатьох інших, хто служив ліками в Середні віки. Гід розповість, як було засновано місто, чому він ніколи не буде добудований, про те, як з'явився марципан. Обов'язково заглянете на вуличку, де знаходиться будинок, в якому чорт весілля справляв, побачимо будинок, де жив кат. Розкажуть, де, за переказами, виконуються бажання. Ви дізнаєтеся, як дивно і жорстоко карали жінок за зраду згідно Любекському праву в ті красиві часи лицарів. Для вас відкриються таємниці середньовічних веж, і ви дізнаєтеся, чому місто Таллінн називають кульгавим. Крім того, Вам обов'язково розкажуть історію Естонії, про традиції країни, про життя і менталітет естонців. В результаті цієї екскурсії ви заглянете в закутки і таємні дворики Таллінна, проникніть їх містичною атмосферою, відкриєте історію і фольклор Естонії, дізнаєтеся національні особливості країни.
  А також, для кожного з Вас, подарунок – дегустація лікеру Старий Таллінн - Vana Tallinn.Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність, починаючи з 60-х років 20 століття і до сих пір залишається одним із символів Естонії. Ви дізнаєтеся, як з'явився цей напій і що робить його таким популярним.

Переїзд та поселення в готель.Ночівля.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю.
07:30 - посадка на паром і відправлення в Гельсінкі. Під час перебування на поромі працюватимуть магазини TAX FREE і зони відпочинку з панорамним видом на море.
Прибуття в Гельсінкі.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії:

 • Оглядова автобусна екскурсія «Гельсінкі – перша зустріч» (19€)

  Ви побачите головні визначні пам'ятки Гельсінкі: Торгову і Сенатську площі, пам'ятник Сібеліусу, церква в скелі, Кафедральний і Успенський собори і Палац музики, почуєте цікаві факти з історії міста і відчуєте самобутню атмосферу фінської столиці. Ми допоможемо розібратися в особливостях місцевого життя, покажемо відмінні оглядові майданчики в несподіваних місцях і поділимось безліччю корисних порад.

 • Науковий музей «Еврика» (15€ трансфер + вхідний квиток; дор. - 22€ / діти до 16 років - 15€) 

  Це не просто музей, це цілий науково-розважальний комплекс, розташований в передмісті Гельсінкі. Щорічно його відвідують сотні тисяч туристів. Це занурення в хвилюючий науковий світ. Тут представлені кілька сотень експонатів з області хімії, фізики, астрономії, біології і так далі. Всі виставки інтерактивні - відвідувачі можуть взяти участь у виготовленні паперу, провести хімічні досліди, вирішити математичні головоломки.

Посадка на пором до Стокгольма.
Ніч на поромі.

ДЕНЬ 4

Сніданок. Прибуття до Стокгольма.
Оглядова автобусна екскурсія (у вартості туру).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Таємниці і загадки Старого Міста (19€)

  На цій екскурсії ми поєднаємо приємне з цікавим: побачимо «must see» місця, без яких не можна сказати що «Я був в Стокгольмі» і прогуляємося по вузьких вуличках...

 • Стокгольмська Ратуша (19€ / 11€ + вх. квиток)

  Визначна у всьому будівля з темночервоної цегли є не тільки місцем засідань уряду міста, але й місцем проведення знаменитого
  Нобелівського банкету - це головна прикраса і символ міста.

 • Корабель Васа - пам'ятка світу (19€ / 16€ + вх. квиток в музей 16€, діти до 10 років безкоштовно)

  Є думка, що це музей, який обов'язково потрібно відвідати хоча б раз у житті. Тут грандіозне абсолютно все: задум створення судна, історія споруди, сам корабель, його крах і то, як його вдалося підняти з дна і зберегти. Тепер Ви зможете на власні очі побачити справжній корабель 17-го століття і буквально доторкнутися до історії. Крім того - це справжній витвір мистецтва! Справжній плавучий палац! Він повинен був стати найвідомішим шведськимвійськовим кораблем. І з цим завданням він впорався, ставши самим відвідуваним музеєм Скандинавії.

 • Королівський палац (21€ / 16€)

  Резиденція Його Величності Карла XVI Густава і найбільший з чинних палаців у світі. Його будували цілих 57 років. Чому королівський трон був викинутий у вікно? Чому в спальні короля немає ліжка? Де і як королівське подружжя приймає Нобелівських лауреатів, і чому на стіл під час приймання виставляється дорогоцінна пашотниця? Чому один із залів палацу довелося реставрувати ластиком, і звідки в одній зі срібних чаш з'явився відбиток кінської підкови? На ці та інші питання Вам відповість гід під час екскурсії.

Посадка на пором.Паромна переправа в Гельсінкі.
Святкування Нового Року 2024 на поромі!
Ніч на поромі.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 5

Сніданок. Прибуття до Гельсінкі.Вільний час у Гельсінкі.
Рекомендуємо відвідати:

 • Острів Свеаборг (дорослі - 38€, діти до 12 років - 30€)

  Острів знаходиться поруч гавані міста Гельсінкі. Чудова північна природа острова вдало поєднується з фортецею Суоменлінна, яка
  збудована більш як 250 років для захисту міста від завойовників. 

Переїзд і поселення в транзитний готель.Ніч в готелі.

ДЕНЬ 6

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Риги.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Пішохідна екскурсія по Старому місту Ризі (19€)

  Одному з найкрасивіших міст Європи, яке налічує 800-річну історію і визнане ЮНЕСКО «Шедевром Людського Творчого Генія Світового Масштабу». Романський стиль, готика, ренесанс, бароко, класицизм, а також всі наступні напрямки і школи сформували зовнішній вигляд сучасної Риги. Ригу по праву називають столицею північного модерну. У місті - 160 цікавих пам'яток архітектури. Екскурсія включає огляд знаменитого Домського собору та Вежі Св. Петра, яка до недавнього часу була найвищоюбудівлею в Ризі, а також середньовічний Ризький замок, будинки «Трьох братів», Шведські ворота, Порохову вежу, Бастіонну гірку, двір Конвенту, будинок Чорноголових.

 • Рундальский палац (дор. - 21€, діти до 11,99 р. - 16€; вх. квитки оплачуються додатково) 

  Головний пам'ятник архітектури Латвії. Автором проєкт є найяскравіший представник стилю російського бароко Франческо Бартоломео Растреллі. Організатор будівництва - фаворит імператриці Анни Іоанівни герцог курляндский Бірон. З південного боку палацу розташований приголомшливий регулярний сад - унікальний в Балтії французький сад в стилі бароко. Під час екскурсії ви побачите: Рундальский палац - перлина стилю бароко Латвії; Палацові приміщення - блиск золота, білизна порцеляни, яскравість барв, незбагненно багаті інтер'єри, унікальні картини і меблі; Палацовий сад - унікальний французький сад в стилі бароко. 

Переїзд в транзитний готель.Ніч в готелі.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 7

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Львова.
По дорозі факультативно пропонуємо:

 • Парк Кадріорг (18€)

  Ви познайомитеся з однією з найвідоміших визначних пам'яток Таллінна - палацовопарковим ансамблем Кадріорг. Це місце було названо на честь дружини Петра I, Катерини, а сам палац цікавий тим, на відміну від багатьох інших побудованих імператором резиденцій, зберіг первісний вигляд, втілений архітекторами за його задумом. Ми розкажемо Вам безліч цікавих фактів про будівництво та благоустрій парку, а родзинкою екскурсії стане історія про Попелюшку і її палац в Ревелі.

 • Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса (15€)

  Екскурсія розпочнеться з Кафедральної площі, включає огляд одного з найстаріших університетів Східної Європи, Кафедрального Собору, пам'ятник князю Гедімінас, Ратушну площу. Побачите унікальний готичний ансамбль - костел Св. Анни і бернардинців, пройдете по древніх провулках міста, погуляєте єврейським кварталом, побачите найдавнішу П'ятницьку церкву, в якій Петро Iхрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воротах - єдиних збереженим воротах кріпосної стіни, яка захищала Вільнюс в XVI столітті. У кам'яної надбрамної каплиці зберігатися ікона Св. Діви Марії, шанованої у всьому християнському світі.

Перетин кордону.Нічне прибуття до Львова.

Illustration

У вартість входить:

● Проїзд автобусом єврокласу● Супровід керівником групи● Проживання по маршруту: 2 ночі в каюті на поромі(каюта підвищеного комфорту класу з вікном), 4 ночі в готелі 3*● Харчування - сніданки● 2 екскурсії: по Таллінну та Стокгольму● Страхування   

Illustration

У вартість туру не входить:

● Проїзд в громадському транспорті● Факультативні екскурсії● Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти● Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)● Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/екскурсійний день (оплачується в автобусі керівнику групи) ● City tax - 2€-8€/особа/ніч в готелі (місцевий податок, оплачується на рецепції за вимоги готелю)

Illustration

Додаткові послуги:

● місце від 1 до 12 - 15€

Image placeholder

Бронюваннятуру

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Невдовзі наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження бронювання .

Can't send form.

Please try again later.

Інші тури

Illustration

Лапландія - тут живе Санта! або "Santa is Here!"

Виїзд: 29.12.23Маршрут: Таллінн - Гельсінкі - Рануа - Рованіємі - Таллінн - РигаНічні переїзди - 2Тривалість: 9 днівВартість: від 499€

Illustration

Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж (Новорічний!))

Виїзд: 28.12.2023Маршрут: Берлін - Амстердам - Париж - ПрагаНічні переїзди - 2Тривалість: 7 днівВартість: від 309€

Illustration

L'amour en trois: ти, я і Париж...(Новорічний!)

Виїзд: 29.12.23Маршрут: Берлін - Париж - ПрагаНічні переїзди - 2Тривалість: 6 днівВартість: від 255€