moc.liamg%40ylitelopylitohaz+380 (96) 549 39 92+380 (63) 193 33 29

Адреса офісу:м. Львіввул. площа Соборна, 12А, оф.26

ІТАЛІЙСЬКИЙ ВІКЕНД: ВЕНЕЦІЯ, ФЛОРЕНЦІЯ ТА РИМ

Illustration

Тривалість туру

5 днів

Illustration

Дати

Серпень - 01.08**, 08.08, 15.08, 22.08, 24.08, 29.08Вересень - 05.09, 12.09, 19.09, 26.09Жовтень - 05.10, 12.10, 19.10, 26.10Листопад - 07.11, 14.11, 21.11, 28.11Грудень - 05.12, 12.12, 19.12, 26.12, 29.12
*ВСІ МІСЦЯ ПРОДАНО**МАЛО ВІЛЬНИХ МІСЦЬ

Illustration

Вартість туру

249€ - на виїзд 01.08, 29.12239€ - на всі інші дати виїзду туру

Illustration

ДЕНЬ 1

07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
07:30 - виїзд зі Львова.
Можна приєднатися в Стрию, Мукачево та Ужгороді
Перетин кордону.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Прогулянка по Дунаю на кораблику (дор. - 29€, діти до 11.99 років - 15€)

  Під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Нічний переїзд до Венеції.

ДЕНЬ 2

Прибуття до Венеції.
Відправлення на кораблику до Венеції + в'їзд в туристичну зону (від 29€ до 35€ у дві сторони) - обов'язкова оплата в турі.
Екскурсія оглядова по Венеції (у вартості туру).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Романтичну прогулянку на гондолі (дор. - 26€, діти до 11.99 років - 21€)

  Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі краєвид на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю.

 • Острови лагуни - кольорова Венеція! (дор. - 39€; діти до 11,99 р. - 29€; проїзд на катері + екскурсії з гідом).

  Мурано - відомий у всьому світі за виробництвом художніх виробів з кольорового скла. Відвідаємо майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла в прекрасний предмет. Ця вистава, захопить і здивує не тільки дітей, а й дорослих. Самому сміливому, надасться можливість показати особисту здатність «склодува», зробити якийсь предмет. Емоції і неповторні враження забезпечені! Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів і походити по численних магазинах в пошуках неповторного сувеніра. Мурано подарує Вам незабутні спогади і ексклюзивні подарунки.Бурано - відомий з давніх часів своїми прекрасними мереживами, а також яскраво оздобленими будиночками. Яскравість фарб просто приголомшує, своєю контрастністю, але будиночки пофарбовані не просто так, на цей рахунок є кілька пояснень. Вам вже цікаво? Тоді ми вам про це розповімо. У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива, ця робота вимагає величезного терпіння і майстерності. Спробуйте знамените місцеве печиво «Buranello", а в їх ресторанах свіжо виловлену рибу. Тут ви будете здивовані не тільки яскравими квітами будинків ну і тим, що по милих вузьких каналах пливуть не тільки приватні рибальські човники, а також лебеді та дикі качки.

 • Екскурсія по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції (36€)

  Ви не пошкодуєте, що вибрали дану прогулянку, це найкращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішим водним шляхом у світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру. Весь шлях по цьому каналу усипаний
  витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци
  Венеції знаходяться саме тут, на Гранд-Каналі, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів залишок своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борта приватного катера-таксі (пішки
  неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде відмінна можливість зробити безліч чудових фотографій.

 • Відвідування з гідом Палацу Дожів (19€ + вх. квиток)

  Жива легенда і візитна картка Венеції - Палац Дожів, нестаріючий символ минулої величі і влади Венеціанської республіки.
  Саме Палац Дожів - резиденція правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду - століттями зустрічав всіх гостей, що прибувають з моря.

Переїзд в транзитний готель.
Ніч в готелі.

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 3

Ранній сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Риму. (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Оглядова екскурсія в Римі (у вартості туру).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Ватикан (34€ + вх. квиток з резервацією орієнтовно ~26€, ~2 год)

  Наш шлях веде нас у найменшу країну у світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн. Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який являє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела

 • Стародавній Рим (19€ + вх. квиток оплачується додатково) 

  Ця прогулянка для тих, хто хоче поринути в атмосферу Стародавнього Риму, зрозуміти як проходили і чим були наповнені дні його жителів, яким був їх побут, відчути атмосферу, яка панувала на його вулицях. Ви побуваєте в знаменитому Колізеї - архітектурному шедеврі, символі італійської столиці, збудованому в 80 роцін.е. спеціально для проведення кривавих уявлень; в Римському форумі - Форум Цезаря - перший з імператорських форумів Риму і на горбі Палатин. Палатинський пагорб має величезне значення для історії Стародавнього Риму. За переказами саме на палатинському пагорбі і виникла могутня імперія.

 • Три великі базиліки Риму (дор. - 21€, діти до 11,99 років - 16€ + вх. квитки оплачуються додатково)

  Ця екскурсія дуже приємна і пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами і базиліками Риму.

 • Екскурсія Площі Риму (17€)

  Під час цієї екскурсії ми побачимо дивовижний Пантеон, величну площу Навона, замок святого Ангела і Площу Святого Петра.

 • Траставере (20€)

  Район розташований на правому березі Тібру. Саме тут збиралась уся богема імперського Риму.

Поселення в готель.
Ніч в готелі. 

ДЕНЬ 4

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції. (УВАГА! В'їзд у місто на громадському транспорті за власний кошт).

Оглядова екскурсія у Флоренції (у вартості туру).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 • Галерея Уфіцці (26€ + вх. квиток, ~2 год.)

  Галерея Уфіцці - це один з найстаріших музеїв у світі і серце культурної спадщини Італії. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Мікеланджело (саме в Уффіці зберігається знамените тондо із зображенням Святого сімейства - єдиний великий мальовничий твір шаленого скульптора поза Сикстинської капели), Караваджо, Тіциан... Імена, що примушують завмирати в солодкому передчутті серця цінителів прекрасного.
  Не кажучи вже про чудові зразки мистецтва Античності, а також творах (кращих творів!) художників французьких, німецьких голландських, фламандських... Кращі художники, кращі твори.

 • Незабутня Флоренція» (21€)

  Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції - Галерею Уфіці. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також насолодимось
  видом на саму ріку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац та галерея мистецтв, найбільший з флорентійських палаццо, що нині існують. Побуваємо на вулиці Мікеланджело, та зможемо насолодитись видом на місто з Оглядового майданчика Мікеланджело. Завершувати нашу екскурсію буде історія садів Боболі - парк у Флоренції доби Ренесансу.

 • Загадкова Піза (дор. - 36€, діти до 11,99 років - 26€)

  Місто Піза - одна з прекрасних перлин регіону Тоскана - у багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі «падучою вежею». Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, однак крім міської дзвіниці в Пізі є на що подивитися. Наприклад, відвідуючи Пізу, варто потрапити на Площу Чудес
  (Piazza dei Miracoli), що є домом для таких пам"яток як Пізанський собор (Duomo di Santa Maria Assunta) і баптистерій (Battisterio), а також монументальне кладовище (Camposanto Monumentale).

Нічний переїзд до України

Illustration
Illustration

ДЕНЬ 5

Перетин кордону.
Вечірнє прибуття до Львова.

Illustration

У вартість входить:

● Проїзд автобусом єврокласу● Супровід керівником групи● Проживання по маршруту: готель 3*● Харчування - сніданки в готелі● Оглядові екскурсії по Венеції, Риму та Флоренції● Страхування  

Illustration

У вартість туру не входить:

● Депозит - 33€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується● Проїзд в громадському транспорті● Факультативні екскурсії● Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти● Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)● City tax - від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)● Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€ день  (оплачується в автобусі керівнику групи)  

Illustration

Додаткові послуги:

● Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)● Послуга "Комфортне місце" - 10€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)● Послуга "Одномісне розміщення" - 50€ (доплата до вартості туру)● Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.

Image placeholder

Бронюваннятуру

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Невдовзі наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження бронювання .

Can't send form.

Please try again later.

Інші тури

Illustration

Ідеальна четвірка: Краків, Прага, Відень, Будапешт

Тривалість: 4 днів / Вартість від 163€

Illustration

L'amour en trois: ти, я і Париж...

Тривалість 6 днів / від 225€

Illustration

Таллінн, Стокгольм, Рига та 2 ночі на паромі

Тривалість: 5 дніd / Вартість від 165€