moc.liamg%40ylitelopylitohaz+380 (96) 549 39 92+380 (63) 193 33 29

Адреса офісу:м. Львіввул. площа Соборна, 12А, оф.26

Албанія

Загальні відомості про Албанію

Албанія – це країна контрастів та мальовничої природи. Це та країна, яку варто відвідати, навіть, якщо Ви вже бачили «все».
Албанія цікава не лише з точки зору екскурсійної програми, а й пляжного відпочинку.
Ось кілька цікавих фактів, котрі варто знати, якщо Ви вирішили відвідати цю країну.
Албанія це держава у Південно-Східній Європі на Балканському півострові, що зручно розташувалася на узбережжі Іонічного та Адріатичного морів. Держава є відносно маленькою за площею - 28 748 км² і проживає у ній майже 3 млн людей.
Столиця держави – Тирана, а найбільш відомі і часто відвідувані туристами міста це - Берат, Дуррес, Круя та Шкодер.
Офіційною державною мовою є албанська.
Грошова одиниця – албанський лек. Водночас в країні не складає труднощів при розрахунку євро чи доларами.

Завдяки тому, що територія країни тривалий час знаходилася під османським правлінням більшість жителів країни сповідують іслам, що суттєво відбивається на їх життєвому устрої.
Вважається, що в Албанії слабо розвинений туризм, втім цей факт дозволяє більш детально познайомитися з особливим національним колоритом, а також відпочити за помірну ціну.
Згідно зі статистикою в Албанії щороку нараховується близько трьохсот сонячних днів. Таким чином, до Албанії варто подорожувати в будь-яку пору року. І вона зуміє Вас здивувати. Безліч мальовничих локацій та природних красот чекають допитливих туристів.

Illustration

Втім, якщо Вас цікавить саме пляжний відпочинок, то найбільш вдалим часом для цього буде період з травня по вересень. Для цього в Албанії є більш аніж 360 км пляжів, як піщаних на березі Адріатичного моря (Північна частина країни), так і піщано-галькових на березі Іонічного моря (Південна частина).
Окрім морського пляжного відпочинку туристи з усієї Європи приїзджають до Албанії, щоб відпочити й на узбережжі Охридського озера, найстарішого і найглибшого озера на Балканському півострові. Відтак, різноманіття відпочинкових зон забезпечує відпочинок на будь-який смак та гаманець

Illustration

Замовлення туру